Obrázek pyramidy

Projekty, na kterých se podílíme

Desítky nápadů jsme proměnili v realitu. Projektům pomáháme se sháněním a zaujetím investorů,
díky zázemí digitální agentury někdy i tvoříme od základů. Také sami investujeme a teoretické znalosti doplňujeme zkušenostmi z praxe.
Podívejte se na případové studie některých našich projektů:

EL TORO Cars

Investice 5 100 000 Kč
EL TORO Historic Cars je renovační dílna zaměřená na opravy a servis veteránů. Pod rukama zkušených mistrů renovátorů zde vstává z popela zašlá krása dávných časů, která potěší oko, srdce i duši každého majitele či milovníka veteránů.
Chci vědět více
Obrázek auta

Jak z nápadu vznikl business?

1 Honza Jiránek za námi přišel s nápadem na renovační dílnu
O autech jsme tehdy nevěděli vůbec nic, ale nápad dával smysl. Také se nám líbilo jeho nadšení. Bylo ale potřeba vše uchopit a zpracovat, aby z vize mohlo vzniknout úspěšné podnikání.
2 Po pár schůzkách jsme se vrhli na analýzu
Když jsme Honzu a jeho nápad dostatečně poznali, pustili jsme se do sbírání a zpracovávání dat. Základem pro další kroky se nám stal průzkum trhu včetně konkurence.
3 Vytvořili jsme business plán
Chtěli jsme, aby startup vznikl na pevných základech a dlouhodobě rostl. Proto jsme zpracovali podnikatelský plán, kde jsme nastínili, jaké jsou nejsilnější stránky projektu, na čem je potřeba pracovat a jaký je ekonomický výhled.
4 Projekt jsme finančně podpořili investicí
Po zpracování business plánu jsme si uvědomili, že projekt je nejen sympatický, ale také má velký ekonomický potenciál. Proto jsme se rozhodli Honzu podpořit a vstoupit do jeho podnikání investicí.

Pak jsme vše rozplánovali do etap a také definovali potřebné – role, očekávání, ale také jsme si ujasnili rozdělení zisků a formální stránku.
5 Pomohli jsme s realizací a otevřením testovacího provozu
První renovace a servis a také realizace úvodní etapy byly náročné – probíhaly totiž v bojových podmínkách. Všichni jsme si ale osahali reálnou práci a vyladili organizační chyby. S odstupem můžeme říct, že i tuto „bojovku“ jsme si užili.
6 Vytvořili jsme web a propagační materiály
Nový projekt jsme potřebovali dostat mezi cílovou skupinu, proto byla dalším krokem tvorba webu a dalších materiálů, které pomohou EL TORO Cars růst.
7 Pomáháme dál – s propagací, procesy a ekonomikou
Po dokončení webovek rozhodně nemizíme – ani jako investoři, ani jako agentura. Projektu pomáháme s propagací, optimalizujeme procesy a hlídáme ekonomiku a investice. Ladíme provoz a s nadšením přijímáme další veterány na renovaci nebo servis.
8 Máme nového kamaráda
S Honzou Jiránkem jsme stejná krevní skupina, takže není divu, že spolu chodíme na kávu i pivko – anebo se třeba pokochat veterány.

EL TORO Cars v číslech a pojmech

5,1 milionů
byla naše investice

v listopadu 2017
vstupujeme do businessu

v prosinci 2018
projekt přešel pod EL TORO Investment

2 renovace
už máme za sebou

20 servisů
veteránů jsme poskytli

2 hevery
patří k našemu vybavení

Honza Jiránek
CEO a spolumajitel

Roman Voženílek
investor a spolumajitel

Obrázek pyramidy

Tady může být váš projekt

Máte nápad, který chcete proměnit v realitu, ale nevíte, jak na to?
Potřebujete zpracovat business plán nebo hledáte investora? Ozvěte se nám – společně postavíme váš startup.

Chci vybudovat úspěšný startup

Jste investor?

Pomůžeme vám s výběrem vhodného projektu.

Vstoupit do investorské sekce
Využíváme soubory cookies. Procházením webu potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou a jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.